Tag Archives: bursa nilüfer parke ustası

Bursa Nilüfer Parke İşleri

2 3 4 5Bursa Nilüfer Parke İşleri

Ahşap Parke, Ahşap Zemin Kaplamanın Avantajları

Ahşap zeminlerin öncelikli avantajı mekana değer katması ve ahşabın sıcaklığı ile estetik bir hava vermesi. Hiç bir zaman modası geçmeyen ahşap şık, rahat, modern ve çekici bir ev yaratmak istiyorsanız ideal bir malzeme. General parke olarak her tür ahşap yer döşemesi, ahşap parke faydaları, ahşap döşeme, ahşap parke, ağaç yer döşeme, ağacın faydası müşteriye sunmaktadır.

Bakımı düzenli olarak yapıldığında ve doğru ürünlerle temizlendiğinde uzun yıllar boyu kullanılabilir. Halı zeminlere göre temizlenmesi ve hijyenik tutulması daha kolaydır. Oluşan lekeler zımpara ve cila ile giderilebilir.

Alerjileriniz varsa halı yerine ahşap zemin kullanmanız tavsiye edilir. Halı gibi tozu ve kiri biriktirmez. Tamamen temizlenebilir.

Ahşap Parke Hakkında Faydalı Bilgiler

Masif ahşap tabakalardan oluşan %100 doğal bir üründür. Tabakalar birbirlerine 90 derece açıyla yapıştırılmıştır. Yüzeyi cilalı veya yağlı bir şekilde döşemeye hazırdır. İlk döşeme sonrası sistre ve cila gerektirmez ama masif parkeler gibi defalarca sistre edilebilir. Ahşap Parke kaliteli, uzun ömürlü ve doğal bir döşeme malzemesidir.

Ahşap Parke Kullanımı Hazırdır

Ahşap Parkeler paketlerinden cilası bitmiş ve kullanıma hazır olarak çıkar. Her parke parçası diğer parçalara uyması için özel girinti ve çıkıntılara sahiptir. Bu yüzden Ahşap Parkeler hızla döşenir, döşendikten sonra ayrıca cilalanmaları geremediğinden de hemen kullanılmaya başlanabilir.

Ahşap Parke Çevreye Uyumlu ve Esnek Bir Malzemedir

Ahşap Parke, kullanılacağı mekana yüzer sistemle döşenir. Bu sistem ağacın doğal hareketine izin vererek mevsim değişiklikleri ve ısı farklarından dolayı döşemenizde çatlama ve açılma olmasını engeller. İstenirse bazı lamineler zemine yapıştırma da yapılabilir.

İletişim: 0224 222 53 49

Gsm: 0532 714 31 85