Tag Archives: bursa ışık bantı ustası

Bursa Işık Bantı İşleri

Bursa Işık Bantı İşleri Son Yılların en moda ve görünüşü ile farklı bir ortam oluşturan iç mekanın her odasıne her mevkisine kullanıla bilen ışık bandı ile sizler en iyi ışıgı ve şıklığın yansıtıyoruz.

Aydınlatma sisteminin tavan ile kartonpiyer arasına yerleştirilmesi işlemine gizli ışık uygulaması denilmektedir. Aydınlatma sisteminin görünür bir şekilde, alçıpan -kartonpiyerin delinerek uygulanmasına ışık bandı denilmektedir.Işıklandırma sisteminin tonoz ile kartonpiyer arasına yerleştirilmesidir. Belirli bir alana güçlü ışık yöneltmek için kartonpiyerin tavan ve duvar birleşim yerinden 20 cm içeriye alınarak yapılan sistemdir.Yine belirli bir alana güçlü ışık yöneltmek için tavanda yapılan spot bandı uygulamasının küçüğüdürİşyeri ve evlerinizin tavanlarının köşelerine uygulanır. Çift kartonpiyer döşenir. Spot lambalı. Mekanlara yüzde yüz prestij sağlar.

İLETİŞİM : 0224 222 53 49

GSM  : 0532 714 31 85

Bursa Yıldırım Işık Bantı

Bursa Yıldırım Işık Bantı Son Yılların en moda ve görünüşü ile farklı bir ortam oluşturan iç mekanın her odasına her mevkisine kullanılabilen ışık bandı ile sizler en iyi ışıgı ve şıklığın yansıtıyoruz.

İLETİŞİM : 0224 222 53 49

GSM : 0532 714 31 85