Tag Archives: bursa mudanya çatı şekilleri

Bursa Mudanya Çatı İşleri

2 3 4 5 6 7Bursa Mudanya Çatı İşleri

              Çatı aktarma işlerinde hemen hemen her meslek ve ustalık  dalında olduğu gibi önemle  dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vardır. Bu yazımızda elimizden geldiği, dilimizin döndüğü  kadar , çatı aktarma ve çatı tamiratı konusunda bildiklerimizi siz değerli müşterilerimiz ve meslektaşlarımızla paylaşmaya çalışacağız.

Bursa’daki tüm çatı yapımı ve çatı aktarma işleriniz için ücretsiz keşif alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve bilgilendirme için  lütfen bizi arayın.

Çatı Tadilatı İşleminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Birinci ve altın  kural mevcut çatının durumu çok iyi gözden geçirilmeli ve çatının genel yapısını bozmayacak mevcut yapısını etkilemeyecek ürünler seçilmelidir.
  • Çatının iskeleti – omurgası iyi kontrol edilmelidir. Çünkü tüm çatılar , sağlam iskele üzerinde akma yapmadan uzun yıllar yapısını dış etkenlerden koruyacaktır.
  • Çatı izolasyonu ve izolasyon malzemeleri iyi seçilmelidir. Ayrıca ürün kalitesi TSE – ISO gibi belgelerle kontrol edilmelidir.
  • Çatı iskelesi üzerine , özellikle çam ağacı tercih edilerek , çatı yüzeyinin tamamı için kapak altı tahtası yapılmalıdır.
  • Kiremit altı su yalıtım malzemesi olarak JUT ve/veya MEBRAN mutlaka kullanılmalıdır.
  • Kiremitler kaliteli ve çatlağı kırığı olmayan tamamı sağlam birinci sınıf TSE belgeli kiremitlerden oluşan çatı yüzeyi oluşturulmalıdır

İletişim :0224 222 53 49

Gsm: 0532 714  31 85